پوشاک زنانهشلوار

بزرگترین فروشگاه عمده شلوار

در فروشگاه عمده شلوار که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش عمده انواع شلوار زنانه فعالیت می کند، می توانید از سراسر ایران سفارش خود را ثبت نمایید.

در این فروشگاه بهترین شلوارهای تریکو که به عنوان شلوارهای راحتی، اسپرت، ورزشی و … هستند، بصورت عمده عرضه می گردد. این شلوارها دارای مدل های بسیار زیادی در بازار است و خوشبختانه در ایران هم با پیشرفت دانش در زمینه تولید شلوارهای زنانه، طرح های بی نظیری از آنها به دست تولید کنندگان ایرانی ساخته شده است.

فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار

انواع شلوار تریکو زنانه

همانطور که می دانید شلوار تریکو در ایران تعاریف متفاوتی نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی دارد. در ایران به شلوارهای راحتی اسپرت، ورزشی و خانگی، شلوار تریکو گفته می شود.

این شلوارها دارای مدل های متنوع و گوناگونی هستند. مدل های طراحی شده تا به امروز به اندازه ای جذاب و زیبا بوده که سبب شده 41 درصد افزایش فروش نسبت به شلوارهای جین زنانه داشته باشند. به عبارت دیگر می توان گفت طرفداران و خریداران این شلوار در ایران بسیار زیاد هستند.

انواع مدل های شلوار تریکو عبارتند از:

  • اسپرت
  • ورزشی
  • راحتی
  • طرح دار
  • ساده
  • رنگی
  • ویسکوز
  • فلامنت
  • ملانژ

کلیه این محصولات در فروشگاه عمده شلوار از لحاظ کیفیت تضمین شده هستند و دارای پارچه عالی و دوخت فوق العاده تمیز می باشند.

فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار
فروشگاه عمده شلوار

فروش شلوار تریکو ایرانی و خارجی

در حال حاضر شلوارهای تریکو ایرانی و خارجی از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارند اما تنها تفاوت آنها را می توان در طرح و مدلشان دانست.

امروزه تولیدی های ایرانی هم در زمینه تولید انواع شلوار با نوآوری در عرضه محصول، موجب تنوع و دگرگونی بازار پوشاک ایران شده اند و به خوبی توانسته اند با رقبای خارجیشان رقابت نمایند و حجم واردات را کاهش دهند.

علاوه بر این، کاهش قیمت شلوارهای تولید داخل سبب شده تا حجم زیادی از بازار از آن تولید ملی شود و مردم نیز به دلیل داشتن کیفیت و قیمت مناسب این محصولات، از آنها حمایت لازم را داشته باشند.

در کنار شلوارهای ایرانی، انواع شلوار خارجی با مدل های متنوع و البته کیفیت عالی با قیمت های ویژه هم از طریق فروشگاه عمده شلوار ریمنتو عرضه می شود.

پیشنهاد همیشگی رِیمنتو، حمایت از تولید ملی و خرید شلوار ایرانی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

تماس با ریمنتو

۰۹۱۹۷۸۹۸۹۰۸

بستن
بستن