دسته‌بندی نشده

صادرات پوشاک زنانه به عراق

صادرات پوشاک زنانه به عراق با استانداردهای جهانی توسط گروه تولیدی ریمنتو نظر مشتریان خارجی را کاملا به محصولات ایرانی تغییر داده است بطوری که روز به روز بر خریداران انواع لباس زنانه اضافه میشود.

شاید برای صنعت پوشاک کشور که در چندین دهه است چشم خود را به بازارهای خارج از ایران تا با محصولات درجه چندم خارجی سبد محصولات خود را پر کند بحث صادرات پوشاک زنانه به عراق کمی غریب به نظر برسد.

دلیل آن هم واردات بی رویه انواع پوشاک بی کیفیتی است که توسط دلالان و واسطه هایی که فقط و فقط به پر کردن جیب خودشان فکر میکنند باعث بوجود آمدن این ذهنیت در بین افراد جامعه شده است که ما توان تولید انواع پوشاک زنانه را نداریم و مجبور هستیم از محصولات خارجی استفاده کنیم.

صادرات لباس زنانه به عراق

این مسئله اصلا درست نیست و خوشبختانه با گران شدن دلار واردات برای دلالان سودهی سابق را نداشته و دیگر علاقه ای به اینکار ندارند هر چند دولت اذعان میکند جلوی قاچاق پوشاک زنانه را به داخل گرفته اما همچنان شاهد ورود این کالاها از راههای قانونی هستیم.

این گرانی دلار باعث شد که تولید کنندگان داخلی بتوانند ظرفیت تولید خود را افزایش دهند تا جایی که امروز شاهد آن هستیم که صادرات پوشاک زنانه به عراق با حجم بسار بالایی توسط تولیدی ریمنتو صورت میگیرد.

صادرات انواع تیشرت زنانه و دخترانه ، ست تیشرت شلوار، لباس های ورزشی و … تنها بخشی از محصولاتی است که مجموعه ریمنتو برای صادرات پوشاک زنانه به عراق در نظر گرفته است.

شرایط صادرات پوشاک زنانه به عراق

امروزه صادرات انواع پوشاک زنانه یکی از منابعی است که میتواند کشورهای صاحب برند در این حوزه را به سودهای سرشاری برساند. به همین دلیل کشورهایی همچون ترکیه، بنگلادش، چین، هند، تایلند و … جزء کشورهای قدرتمند در این زمبنه میباشند.

رقابت با این کشورها عملا غیر ممکن شده است اما هنوز هم کمبودها و راههکارهایی مانند روابط بین دو کشور، تشابه و تناقض فرهنگی و … که میتواند راه را برای تولید کنندگان ایرانی فراهم آورد وجود دارد.

تولیدی ریمنتو با همین رویکرد صادرات پوشاک زنانه به عراق را در دستور کار خود قرار داده است. با بررسی هایی که کارشناسان مجموعه ریمنتو در خصوص کیفیت محصولات خارجی انجام داده اند به این نتیجه رسیدیم که تولید محصولات داخلی به مراتب از درجه بندی بالاتری نسبت به پوشاک کشورهایی همچون بنگلادش و تایلند میباشد.

صادرات پوشاک زنانه به عراق

با تمام این موارد بحثی که وجود دارد تولید کنندگان ایرانی هنوز به این باور نرسیده اند که میتوانند تمامی محصولات خود را در کشورهای دیگر با قیمتهای بسیار بالاتری به دست مشتریان خارجی برسانند.

با منابع غنی که در کشور ایران در حوزه پوشاک زنانه و جود دارد کافی است تولید کنندگان کیفیت پوشاک خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کنند تا برای همیشه بتوانند جایگاه خود را در بازارهای جهانی حفظ کنند.

نباید فراموش کنیم که حمایت های دولت هم از تولید کنندگان ایرانی و ارائه مزایایی به تولید کننده ایرانی میتواند باعث شود که تولید کنندگان با تمام ظرفیت های داخلی تمام هدف خود را به صادرات پوشاک زنانه به عراق، افغانستان و حتی کشورهای اروپایی را در برنامهای خود قرار دهند.

فروش انواع تاپ و شلوارک ایرانی  یکی از محصولاتی است تولیدی ریمنتو در تولید آن از بهترین پارچه های موجود بهره میبرد تا بتواند خود را به عنوان برند ایرانی با کیفیت در کلاس جهانی مطرح نماید تا خریداران خارجی هم با اعتماد کامل به تولیدات ایرانی بتوانند با خیالی آسوده و با هر حجمی که میخواهند اجناس خود را خریداری نمایند.

صادرات لباس به عراق

تامین پوشاک زنانه برای صادرات به عراق

تولیدی ریمنتو با سابقه چندین ساله در صنعت تولید انواع پوشاک زنانه آماده همکاری با فروشندگان و افرادی است که دارای کارت بازرگانی هستند و میتوانند صادرات پوشاک زنانه به عراق انجام دهند و محصولات را در داخل خاک کشور مذکور به دست خریدار برسانند.

تمامی محصولات ریمنتو دارای استاندارد ایزو 9001 کیفیت را دارند که در این زمینه با محصولات ترکیه ای قابل رقابت میباشد. بسته بندی محصولات صادراتی به کشورهای عراق و افغانستان در کارتن های 5 لایه انجام میگیرد. بسته ها در تعداد 6 تایی با رنگ بندی و بصورت فری سایز چیده میشود.

تولیدی ریمنتو با ظرفیت ها و امکاناتی که دارد تمام هم و غم خود را بکار بسته تا بتواند یک برند خوش نام ایرانی را به کشورهای آسیایی و اروپایی معرفی کند تا سایر تولید کنندگان هم بتوانند در بازرهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

تماس با ریمنتو

۰۹۱۹۷۸۹۸۹۰۸

بستن
بستن