پوشاک زنانهتاپ و شلوارک

کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه

در کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه که لینک آن در اینجا درج شده، مرجع فروش انواع مدل های جدید تاپ و شلوارک زنانه و دخترانه می باشد که می توانید از میان 100 ها مدل موجود در کانال، انتخاب خود را انجام داده و تاپ شلوارک ها را بصورت عمده یا خرده خرید کنید.

نحوه خرید از کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه

برای خرید از کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه کافی است از طریق لینک عضویت ابتدای مطلب، وارد کانال شوید و دکمه جوین را بزنید. پس از عضویت از میان تصاویر تاپ شلوارک، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و اطلاعات آن را با تصویر به همراه حجم خرید (عمده یا خرده) به آیدی پشتیبانی درج شده در کانال ارسال نمایید.

پس از ثبت سفارش، بسته شما آماده ارسال می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن در هر کجای ایران که باشید، بسته به دستتان خواهد رسید.

توجه داشته باشید که در ریمنتو تمامی اجناس دارای کیفیت فوق العاده بالا هستند و به همین خاطر ما در خرید اینترنتی، محصولاتمان را ضمانت می کنیم تا اگر مشکلی داشتند تعویض شوند. پس خیالتان بابت کیفیت راحت باشد.

کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه
تاپ زنانه
کانال تلگرام تاپ شلوارک زنانه
شلوارک زنانه

حجم خرید تاپ شلوراک بصورت عمده و خرده چقدر است؟

اگر خریدار تاپ شلوارک عمده هستید می توانید از 1 جین به بالا خرید کنید. در خریدهای تیراژ بالا حتما باید سفارش ثبت شود تا در تاریخی که اعلام می شود آنها را تولید کنیم. هیچ محدودیتی از لحاظ خرید به صورت عمده وجود ندارد و شما هر تعدادی که نیاز داشته باشید می توانید تاپ شلوارک های مد نظر خود را برای تولید سفارش دهید.

اما در خرید خرده، ما بسته هایی را آماده سازی کرده ایم که در هر جین تنها 3 عدد وجود دارد. یعنی هر مدل تاپ شلوارکی که دارای 3 رنگ است، در یک جین بسته بندی شده اند و برای خرید خرده این محصولات را ارائه می دهیم که با همان قیمت عمده به فروش می رسند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =

تماس با ریمنتو

۰۹۱۹۷۸۹۸۹۰۸

بستن
بستن